Uzmanību autobusa Balvi-Gulbene-Rīga pasažieriem! 7

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu,  noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 26.februārī braucis ar autobusu Balvi-Gulbene-Rīga  (SIA "Norma-A" reisa nr. 7910) pulksten 9.40 no Gulbenes līdz Rīgai.

"Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajā datumā šajā maršrutā, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti Covid - 19 infekcijai raksturīgi simptomi ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli. Atgādinām, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt, ka esi bijis kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, varēsi savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus. Līdz 6. aprīlim ir paplašinātas iespējas veikt valsts apmaksātu testu uz Covid-19. Ja parādījušies slimības simptomi (akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums u.c.), Covid-19 testu var veikt bez maksas un bez ārsta nosūtījuma. Plašāk lasiet SPKC vietnē https://www.spkc.gov.lv/lv/valsts-apmaksatas-covid-19-analizes-kam-tas-veic-un-ka-jarikojas," uzsver SPKC Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Arāja.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

B

*** nedomā par citiem cilvēkiem.

pirms mēneša, 2021.03.05 17:44

Dusmas!

Šodien autobusā novērotais liecina, ka tieši tie, kuri klepo un šķauda, ir tie, kas nez kādēļ autobusā rausta masku zem zoda. Stulbi noskatīties, ka 80 gadus veca tante visu ceļu kārtīgi sēž maskā, bet padsmitgadīgi tefteļi "smok", jo viņiem ir tik grūti.

pirms mēneša, 2021.03.05 19:01

autobuss

Nelien autobusā - ej kājām!

pirms mēneša, 2021.03.05 20:34

!

Nav ienācis prātā, ka daudziem cilvēkiem nav sava personīgā transportlīdzekļa? Pie ārsta tomēr jātiek. Šeit ir runa arī par daudziem onkoloģiskajiem pacientiem, kam autobuss ir vienīgā iespēja tikt uz LOC ķīmijterapiju. Tas gan nevienam no tiem masku raustošajiem īpatņiem prātā neienāk. Jo viņiem taču ir tiesības elpot! Riebjas tas tiesiskais nihilisms, kas klaji redzams ik uz stūra.

pirms mēneša, 2021.03.05 20:56

!!!

Tak uzliec divas maskas un būsi drošībā.

pirms mēneša, 2021.03.05 22:20

!!!

Ko tad nu tā mīnusojat? Pat gudrā Vāne teica - "ejot ārā liekat 2 maskas un būsiet drošībā"!

pirms mēneša, 2021.03.06 10:24

Medniece

Super medības ir notikušas. Kur,kā ar ko, pa kurieni, cikos, ar ko un.t.t.
Šoks, šoks, šoks!
A, kur paliek medību kāre, kad inficētais dodas ar, pa, zem, aiz, slimību simptomiem caur 20 mājsaimn. sab transportā un dod analīzes ar skaidri izteiktiem simptomiem?
Tāpēc beidzied celt paniku, meklēt neapzinīgi vainīgos. Attiecīgie dienesti simulē savu darbu un vsp nerisina problēmas, nedarbojas pēc izstrādātiem algoritmiem, tad kad tas visnepieciešamāk vajadzīgs. Viss ir ķeksīša pēc un "datu" pēc. Galvenais masu psihoze uz datiem. Biju ar covid slima, saskāros ar visu ķeksīša blefu. COVIDS IRRRRR! Tomēr meli un ažiotāža ir lielāka.

pirms mēneša, 2021.03.07 12:57

Vietējās ziņas

Uz dzirkstele.lv pilno versiju