Gulbenes novada sociālās aprūpes centros vakcinēti ir vairāk nekā 90 procenti darbinieku 3

Sociālās aprūpes centru darbiniekiem tāpat kā medicīnas darbiniekiem un skolotājiem vakcinācija pret Covid-19 ir noteikta kā obligāta. 15.novembris ir laiks, līdz kuram sociālās aprūpes centru darbiniekiem ir jābūt vakcinētiem, ja nevakcinējas, tad darbs ir jāpamet.

Gulbenes novada pašvaldības sociālā dienesta vadītājs Jānis Antaņevičs “Dzirkstelei” stāsta, ka Gulbenes novada sociālās aprūpes centros vakcinēti ir vairāk nekā 90 procenti darbinieku. Tie, kas nolēmuši nevakcinēties, ir gatavi arī rakstīt atlūgumu, bet, pēc J.Antaņeviča teiktā, darba process tāpēc neapstājas, jo ir rezerves, kur ņemt darbiniekus.

Šobrīd novada sociālās aprūpes centros situācija ir mierīga, nav neviena darbinieka vai klienta, kuram būtu Covid-19 pozitīvs tests, un testi joprojām tiek veikti katru nedēļu. Šobrīd, ievērojot piesardzību, sociālās aprūpes centros netiek uzņemti jauni klienti, kā arī liegti klātienes apmeklējumi. “Protams, situācijas ir dažādas, tāpēc izvērtējam attiecīgi katru šādu gadījumu,” saka J.Antaņevičs.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

!

Meli!

pirms 14 dienām, 2021.10.12 18:05

.

Ja apgalvojiet, ka meli, tad lūdzu sniedziet informāciju ar pierādījumiem. Citādi tukša muldēšana vien ir.

pirms 13 dienām, 2021.10.13 10:27

Q

Un .ko tie 10% vēl gaida?Kad atlaidīs?

pirms 12 dienām, 2021.10.14 08:58

Vietējās ziņas

Uz dzirkstele.lv pilno versiju