Gulbenē uz dažām ietvēm bruģis vietām sacelts uz augšu 6

Kāds iedzīvotājs “Dzirkstelei” ziņo, ka Gulbenē, ejot pa Rīgas ielu gar māju numur 13, ietves bruģētais segums ir sacelts uz augšu.
Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Gints Āboliņš “Dzirkstelei” skaidro, ka, ilgstoši esot karstiem laika apstākļiem, pilsētas ietvēs bruģakmens vietām “uzceļas”, it sevišķi vietās, kur ietves ir pakļautas tiešiem saules stariem. “Fizikā šo procesu (ķermeņa izplešanos sasilstot) sauc par termisko izplešanos. Bruģakmens nav izņēmums - izplešas sasilstot. Lai izlabotu defektus, bruģakmens tiek izcelts, piegriezts, proti, nogriezta daļa no bruģakmens, tad tas tiek atlikts atpakaļ. Mazos apjomos šo darbu veic Gulbenes labiekārtošanas iestādes darbinieki. Šogad bruģakmens “izcilājumi” novērsti divās vietās - Parka ielā un O.Kalpaka ielā pie stadiona. Vēl defekti jānovērš četrās vietās Blaumaņa ielā un Ozolu ielā. Par Rīgas ielā pacelto bruģi 26.jūnijā ziņoju SIA “8 CBR”, jo Rīgas ielā posmam no Blaumaņa līdz Dzilnas ielai vēl ir spēkā būvnieka SIA “8 CBR” garantijas saistības. Rīgas ielā defekti jālabo SIA “8 CBR”,” skaidro G.Āboliņš.
Ja iedzīvotāji redz bruģakmens izcēlumus, kas apdraud drošu gājēju un velobraucēju pārvietošanos pa ietvi, vēlams informēt pilsētas pārvaldes vadītāju G.Āboliņu, veicot fotofiksāciju un aizsūtot foto ar vietas norādi (iela plus ēkas numurs) uz tālruni 29434614 (“WhatsApp”).

Pievieno komentāru

Komentāri 6

gulbenietis

ja butu tikai akmeni,dzivzogi liecas uz trotuara/skolas iela/blaumanu iela nekad netiek slaucita/cuku kuts/,kaut traktorus sapirka. zinu teiks nav laika visu uzpaset

pirms mēneša, 2020.07.04 08:21

!!!

Tas tāpēc, ka tiek izraudzīti vislētākie bruģētāji ar vislīkākajām rokām no pakaļas!

pirms mēneša, 2020.07.04 11:15

Santa maria

Kurmji...

pirms mēneša, 2020.07.04 19:35

Gulbeniesi

Tas nozime kad labi strada,un labu algu sanem.

pirms mēneša, 2020.07.05 08:50

...

lai jau apseko visas ietves ! Ejot uz Betu no Brīvības ielas tur jau cik gadus ietvei bruģis izcelis uz āru un neviens neko nav darījis

pirms mēneša, 2020.07.05 10:41

ak vai

Taisni izbrīna amatpersonas bezkaunīgā un pārgudrā gvelzšana par ķermeņu izplešanos un saraušanos,.Te nu tai nav nekāda sakara ar bruģa klājuma pacēlumiem un iesēdumiem.Te ir tikai prasta haltūra,jo nav sagatavota bruģa pamatne,nav aizvākta melnzemes kārta un tur esošās koku saknes.Un tam domes gudrītim vajag uzmanīties ar pirtī iešanu,sasilstot var strauji vietām sacelt uz augšu.

pirms mēneša, 2020.07.06 10:19

Vietējās ziņas

Uz dzirkstele.lv pilno versiju