Latvijas Biškopības biedrība iesaka ņemt vērā ārstu - apiterapeitu rekomendācijas

Apiterapeite - neiroloģe Maruta Solvita Iveta Naudiņa šajā vīrusu laikā iesaka dažus vērtīgus padomus, kā, izmantojot bišu produktus, var sargāties no saslimšanas.

Katru dienu lietot dažus gabaliņus propolisa, tos var vienkārši sūkāt vai košļāt kā košļeni. Propolisa gaistošās vielas izplatās siltajā rīkles un deguna dobumā un, kā zināms, propolisam piemīt arī pretvīrusu darbība, apgrūtinot elpošanas ceļos iekļuvušo vīrusa daļiņu dzīvotspēju.

Noderīgi ir arī propolisa deguna pilieni eļļā, kurus iepilina degunā. Pārklājot deguna gļotādas, tas uz pāris stundām to aizsargā no tā, ka vīrusi var šajā gļotādā ieķerties jeb piesaistīties šūnu receptoriem un sākt vairoties.

Vispārējai imunitātes stiprināšanai noderēs bišu māšu peru pieniņš līdz pat 800- 1000 mg dienas devā no rīta, paliekot zem mēles un ļaujot tam izšķīst un uzsūkties caur gļotādu.

Kā labs papildus organisma un imunitātes stiprināšanas līdzeklis un vitamīnu avots - ziedputekšņi un bišu maize pa 1 ēdamkarotei dienā.

Acu pilieni, ja nepieciešams, 20 % medus šķīdums.

Papildus - bieža roku mazgāšana, dezinfekcija ar spirtotu šķīdumu vai dezinficējošu salvešu vienreizēja izmantošana.

Ļoti būtiski organisma uzturēšanai – kārtīgi izgulēties. Tam var palīdzēt nomierinošas zāļu tējas krūzīte ar tējkaroti medus vakarā. Medus uzlabo tējas radīto efektu.

Pievieno komentāru

Veselība

Uz dzirkstele.lv pilno versiju