"Tautas bumbā" uzvar Gulbenes novada valsts ģimnāzijas trešklasnieki

Latvijas Olimpiskās komitejas projekta “Sporto visa klase” ietvaros notika "Tautas bumbas" sacensības Vidzemes zonas 3.klašu audzēkņiem. Latvijā "Tautas bumbas" spēles notiek Latgales, Kurzemes, Vidzemes, Zemgales zonās. Vidzemes zonā piedalās 18 komandas, kuras atkal sadalās 3 grupās. Par to informē Gulbenes novada valsts ģimnācijas 3.a klases sporta skolotāja Irēna Aizpure. 5.martā Gulbenē notika Vidzemes zonas 3.grupas spēles, kurās piedalījās 7 komandas no Gulbenes un Alūksnes novadiem. Dalībniekus priecēja ģimnāzijas 2.klases ritmikas dejotāji. Kopā notika 14 spēles. Sacensību finālspēlēs uzvarēja Gulbenes novada valsts ģimnāzijas 3.a klase. 2.vietu izcīnīja Alūksnes novada sākumskolas 3.klase, bet 3.vietu – Gulbenes 2.vidusskolas 3.b klases komanda, 4.vietu izcīnīja Gulbenes 2.vidusskolas 3.a klase, 5.vietu – Lizuma vidusskolas 3.klase, 6.vietu - Alūksnes novada vidusskolas 3.klase, 7.vietu – Gulbenes 2.vidusskolas 3.c klase.