Matīss Gabdulļins kopā ar Mārtiņu Pļaviņu izcīna bronzu 3

Pludmales volejbolists Matīss Gabdulļins kopā ar pārinieku Mārtiņu Pļaviņu izcīnīja 3.vietu “ERGO Open 2020” Latvijas čempionāta ceturtajā posmā pludmales volejbolā.

M.Gabdulļins stāsta, ka ar M.Pļaviņu kopā spēlējis tikai Daugavpils posmu. “Pēc Jūrmalas posma Mārtiņš vienkārši mani uzrunāja un piedāvāja kopā spēlēt Daugavpilī, jo viņa ierastais pārinieks Edgars Točs šajos datumos nevarēja spēlēt. Tā arī palika, ka kopā tika nospēlēts Daugavpilī. Esmu priecīgs atgriezties laukumā šajā vasarā, jo vēl pavasarī nezināju, kā aizritēs rehabilitācija (Matīss bija guvis ceļa traumu – red.) un cik ātri varēšu būt ierindā. Jūlija sākumā vēl nebiju bumbai vispār pieskāries, tāpēc pat nemēģināju pirmajā posmā Ventspilī doties laukumā. Tad vienā dienā ar sievu aizgāju uz vietējo laukumu izmēģināt savus spēkus, kā tad īsti ir. Un nebija slikti. Tā arī sajutu, ka jāspēlē Jūrmalas posms. Tā ar katru posmu sajūtas bija arvien labākas,” stāsta M.Gabdulļins.

Viņš atzīst, ka ar M.Pļaviņu spēlēt ir viegli, jo sapratušies no pusvārda. “Galvenais laukumā izdarīt savu darbu blokā, jo Mārtiņš aizsardzībā savu izdarīs. Kopā aizvadījām vienu treniņu pirms posma Daugavpilī, lai saprastu, kā labāk atrast kopējo valodu laukumā,” skaidro M.Gabdulļins.

Viņš priecājas par izcīnīto 3.vietu Daugavpilī, bet tajā pašā laikā arī atzīst: “Protams, gribējās būt finālā, jo no tā mūs šķīra vien nieka divi punkti.”


Pievieno komentāru

Komentāri 3

Labais

Prieks par novadnieku Matīsu.

pirms mēneša, 2020.08.12 19:48

Jānis

Super!!!

pirms mēneša, 2020.08.17 16:46

Jānis

Super!!!

pirms mēneša, 2020.08.17 16:46

Sports

Uz dzirkstele.lv pilno versiju