Gulbenes novada veterānu komandai rudens krosā Jēkabpilī kopvērtējumā – trešā vieta 2

Jēkabpilī Mežaparkā 25.septembrī risinājās Latvijas Sporta veterānu - senioru savienības 58. sporta spēles rudens krosā. 13 komandu konkurencē Gulbenes novada komanda kopvērtējumā izcīnīja trešo vietu, vien par vienu punktu atpaliekot no pirmās un otrās vietas ieguvējām Jēkabpils un Ogres novadu komandām. Par to informē Gulbenes novada Sporta pārvaldes vadītāja vietniece nozares jautājumos Dace Anča.

Pirmās uz starta stājās 1 kilometra skrējējas sievietes, un pirmo vietu D 70+ grupā izcīnīja Ņina Jurciņa.

2 kilometru distancē uz augstākā goda pjedestāla pakāpiena savās vecuma grupās kāpa Vladimirs Kallass (K 75+) un Andrejs Vācietis (K 85+). Ādolfam Mičulim (K 85+) - otrā vieta, Jānim Supem - bronzas godalga (K 70+).

3 kilometru distancē Dacei Ančai - otrā vieta D 45+ grupā.

5 kilometru skrējienā divas sudraba godalgas – Gunai Ģērmanei D 35+ grupā un Sanitai Laicānei D 40+ grupā.

Garāko distanci veica jaunāko grupu skrējēji – kungi. Trešo labāko rezultātu uzrādīja Jānis Ģērmanis (K 40+).

Līdz ar šīm sacensībām noslēdzās arī Latvijas Sporta veterānu - senioru savienības 58. sporta spēles, un Gulbenes novads savā grupā izcīnīja otro vietu. “Paldies pludmales un klasiskā volejbola spēlētājiem, krosa dalībniekiem, vieglatlētiem, svara stieņa spiešanas guļus komandai par otrās vietas kaldināšanu!” saka D.Anča.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Pēteris

Menedžments nenostrādāja līdzgalam. Savā grupā gulbenieši otrie, bet Latvijas kopvērtējumā 11.vietā. Ja kaut viens skrējējs tiktu plānots kā otrās komandas dalībnieks, Latvijā Gulbenei būtu 5.vieta!

pirms mēneša, 2021.10.07 09:29

Līdzjutējs

Vai tiešām stulbiķiem galva nestrādā . Būtu 5 vieta visā valstī.

pirms mēneša, 2021.10.13 16:00

Sports

Uz dzirkstele.lv pilno versiju