Gulbenes novada veterāni pārved 22 medaļas 11

Rīgā Nacionālajā sporta manēžā 29.februārī notika Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības 57. pašvaldību sporta spēles vieglatlētikā un svaru bumbu celšanā telpās. Spēkiem mērojās vairāk nekā 400 sporta veterāni - vieglatlēti no dažādiem Latvijas novadiem, kā arī Lietuvas, Igaunijas un Ukrainas.

Gulbenes novada vieglatlētikas senioru komanda no Rīgas atgriezās ar 22 medaļām, no kurām 9 bija augstākā kaluma.

Sestdien divas zelta godalgas izcīnīja Gunārs Rubenis. Viņš triumfēja V 80+ grupā 3 kilometru soļošanā, kā arī lodes grūšanā bija nepārspēts. Arī Voldemārs Mezītis izcīnīja divas augstākā kaluma godalgas: pirmo vietu viņš izcīnīja 60 metru un 200 metru sprinta distancēs V 60+ grupā.

Pa vienai zelta medaļai Gulbenes novadam izcīnīja pieci sportisti. 3 kilometru soļošanā uzvaras laurus S 45+ grupā plūca Irita Bačka. Viņa izcīnīja arī otro vietu trīssoļlēkšanā.

Viss medaļu komplekts - Jāzepam Odumiņam. Par uzvarētāju viņš kļuva tāllēkšanā V 85+ grupā, otro vietu izcīnīja 800 metru skrējienā, trešo – lodes grūšanā.

S 70+ grupā nepārspēta 3 kilometru soļošanā izrādījās Ņina Jurciņa. Izcilu sniegumu viņa demonstrēja arī jūdzes skrējienā, izcīnot otro vietu.

S 55+ grupā 3 kilometru soļošanā zelta godalga - Diānai Odumiņai, savukārt Jānim Pāvuliņam V 40+ grupā - augstākā kaluma medaļa un labākais rezultāts lodes grūšanā.

Sudraba godalgas Gulbenes novadam kaldināja Harijs Āboliņš V 70+ grupā 3 kilometru soļošanā, 200 metru sprinta distancē Jānis Ģērmanis V 40+ grupā, kā arī Kristīne Andrejeva S 30+ lodes grūšanā.

Bronzas medaļu 3 kilometru soļošanā izcīnīja Andrejs Vācietis V 80+ grupā un Guntis Balodis V 70+ grupā. V 80+ grupā Ādolfs Mičulis ieguva trešo vietu trīssoļlēkšanā. Vladimirs Kallass V 75+ grupā izcīnīja divas bronzas godalgas – gan 800 metru, gan jūdzes skrējienā. Jūdzes skrējienā trešo labāko rezultātu uzrādīja Jānis Supe V 65+ grupā.

Komentāri 11

mamma

Dzirkstele!
Kāpēc izdzēšat rakstus? Kur palika pēdējais par skolu reformu Gulbenē. Nepatika komentārs par to, ka izglītības līmenis....kaut kur ir augstāks par Gulbenē esošo, ka gadiem Lizuma vidusskola ir bijusi Pilotskola, un joprojām darbojas pilotprojektā Skola 2030. Tā ir!
Līdz šim nekad un nekur tas netika pieminēts. KĀPĒC?
Tāpat jau dzirkstele.lv raksta tikai par Gulbeni, pieminot Lejasciemu.
Un te kāds atļāvās izteikties par kaut ko citu ...ārpus Gulbenes.
Atjaunojiet!

pirms 3 mēnešiem, 2020.03.02 19:12

curiosity

Vēlos saprast Jūsu komentāra galveno domu. Vai Jūs, lūdzu, varētu vienkāršāk un lakoniskāk uzrakstīt to, ko gribējāt paust?

pirms 3 mēnešiem, 2020.03.02 22:05

"Dzirkstele"

Tie ir laikraksta arhīva raksti un arhīvā arī atrodami vai laikrakstā "Dzirkstele".

pirms 3 mēnešiem, 2020.03.03 10:09

raksti pazūd

Un kur palika raksts par kaut kādu Dzintru no Gulbenes,kura bija ceļojumā ar kruīza kuģi vīrusa skartajā teritorijā?Baigi lielīgi stāstīja,ka viņai pofig tādi vīrusi un drīz braukšot atkal uz tālām zemēm.bet vispirms būs pus gulbenes aplipinājusi,šodien jau Latvijā atklāta ar vīrusu slima sieviete.

pirms 3 mēnešiem, 2020.03.02 19:43

Suns

Beidzat skaust! Strādājat, nopelnat un braucat kaut uz Vitenpisku pēc sivēnsēklām!

pirms 3 mēnešiem, 2020.03.03 17:05

Xx

Jā Tik tiešām raksts pazuda zibenīgi,paat raksta vieta stāvēja tutukša.Tik atri noraka.Citi raksti stāv vairākas diienas,bet par šo kundzi paazuda pāris stundās.

pirms 3 mēnešiem, 2020.03.11 21:09

Acs to Coriusity

Es gan Mammas tekstā visu ļoti labi sapratu:)!

pirms 3 mēnešiem, 2020.03.03 12:50

curiosity

Nu paskaidrojiet, lūdzu, man un citiem, kas "mammas", mūsuprāt, haotiskajā tekstā nesapratām gandrīz neko. Ko gan viņa gribēja teikt?

pirms 3 mēnešiem, 2020.03.03 20:27

mamma

curiosity!
1. tika ļoooti ātros tempos, faktiski vienas diennakts laikā noarhivēts viens raksts, pirms neilga laika tieši tāpat dziļā arhīvā nonāca vēl viens raksts, konkrēti par it kā Gulbenes novada svētkiem kur viss būs Gulbenē, mainīsies tikai nosaukums un tiks izmantota NOVADA nauda, nevis pilsētas.
2. Vairāk nekā 10 gadus Lizuma vidusskola bija un joprojām ir pilotskola, viena no 100 Latvijas skolām kurās tiek aprobēti jaunākie mācību materiāli un idejas. Arī patreiz Lizuma skola ir projekta Skola 2030 dalībskola, vai jebkad tas ir pieminēts Dzirkstelē?....
3. par skolu reformu Gulbenē - vienu vidusskolu - jo mācību sasniegumu rezultāti abās ir līdzvērtīgi, tātad ģimnāzija savu, pēc būtības statusu, sen ir zaudējusi.
4. skolēnu mācību sasniegumi nav atkarīgi no ēkas, bet no motivācijas ar kādu skolēns dodas uz skolu
5. jā, jautājums - kāpēc joprojām neaiztiek un neiekļauj pat sarunu līmenī Stāķu skolas slēgšanu, ļoti daudzi skolēni, tāpat kā kādreiz un Ozolkalnu un Galgausku, uz turieni brauc mācīties, jo ir palūgsts aiziet no pilsētas skolām.