Atzinīgi novērtē Gulbenes mākslas skolas audzēknes zīmējumu

Noslēdzies bērnu un jauniešu zīmējumu konkurss „Mana novada dārgakmens – jaunā būve”, kuru ar SIA „S.B.C.” atbalstu rīko skates „Gada labākā būve Latvijā 2019” organizatori. Šogad konkursam tika iesniegts 421 zīmējums no visas Latvijas. 4.-6. klašu grupā Gulbenes mākslas skolas audzēkne Emīlija Posse (11 gadi) ir saņēmusi Atzinību par darbu „Stāmerienas pils”. Emīlija mācās pie pasniedzējas Mairitas Ķuzes-Nakoskinas.

Zīmējumus izvērtēja Latvijas Mākslas akadēmijas studenti, būvnieki un bērnu zīmējumu konkursa atbalstītājas SIA “S.B.C.” darbinieki. Skates „Gada labākā būve Latvijā” “Facebook” lapā notika balsojums par skatītāju simpātiju balvu. Konkursa uzvarētāji saņems balvas un diplomus.

Zīmējumi elektroniskā formātā būs skatāmi skates „Gada labākā būve Latvijā 2019” noslēgumā 2020. gada 2.aprīlī Rīgā, uz kuru tiks aicināti konkursa uzvarētāji. Labākie darbi ar autoru un skolotāju vārdiem tiks publicēti prestižajā gadagrāmatā „Gada labākā būve Latvijā 2019”, kuru konkursa uzvarētāji saņems dāvanā.

Zīmējumu konkurss ir ievērojams skates „Gada labākā būve Latvijā” notikums jau piekto gadu. Tajā var piedalīties bērni un jaunieši līdz 16 gadu vecumam no Latvijas un ārzemēm. Zīmējumā ir jāattēlo Latvijas būvnieku celtā vai restaurētā būve novadā vai Latvijā, kuru izvēlas pats zīmējuma autors.

Uzvarētāju zīmējumi ir apskatāmi: https://www.facebook.com/gadabuve/zim.uzvaretaji


Pievieno komentāru

Skolēnu aktivitātes

Uz dzirkstele.lv pilno versiju