Arī šogad sarunu festivāls LAMPA aicina jauniešus radīt “Īssavienojumu”

Vai mācies skolā un labprāt izveidotu pasākumu, kas aktualizē jauniešiem svarīgas tēmas? Aiziet! 2.martā sākusies pieteikšanās sarunu festivāla LAMPA jauniešu programmai “Īssavienojums”, kuras pasākumus organizēs un to tēmas izvēlēsies paši jaunieši. Projektam aicināti pieteikties 9.–12. klašu skolēni, kuriem ir, ko teikt, un kuri vēlas izmēģināt spēkus festivāla pasākumu veidošanā. Jauniešu programma tiks īstenota sarunu festivālā LAMPA Cēsīs 19. un 20. jūnijā. Ieeja – brīva.
Ar "British Council" pārstāvniecības Latvijā atbalstu tapusī LAMPAS jauniešu programma “Īssavienojums” jau otro gadu katram 9.–12. klašu skolēnam sniedz iespēju kļūt par pasākuma rīkotāju uz jauniešu skatuves. Iepriekšēja pieredze pasākumu rīkošanā nav nepieciešama! Viss, kas vajadzīgs – interese par sabiedrības attīstību un vēlme iedzīvināt savas idejas, runājot par tām vienā no lielākajiem Latvijas festivāliem.
““Īssavienojums” ir īstā vieta idejām, cilvēkiem un tēmām, kas jauniešiem rūp un interesē. Tā ir arī īstā vieta ikvienam, kurš vēlas labāk izprast jauno paaudzi, tāpēc šī ir jauniešu lieliskā iespēja ne tikai pārrunāt svarīgo ar vienaudžiem, bet arī uzrunāt pieaugušos un iepazīstināt ar savām idejām un nākotnes redzējumu. Tāpat kā visu LAMPAS pasākumu organizatori, arī jauniešu programmas veidotāji tiks izraudzīti konkursa kārtībā. Labāko pieteikumu autoriem būs iespēja pašiem veidot, organizēt un vadīt pasākumu LAMPĀ. Bet, lai process būtu radošs un rezultāts – produktīvs, nodrošināsim apmācības un mentoru konsultācijas,” stāsta jauniešu programmas “Īssavienojums” vadītāja Ilze Samīte.
Dalība “Īssavienojumā” ir lieliska iespēja skolēniem ekspertu vadībā iegūt jaunas prasmes un pieredzi projektu vadībā. Pieteikties programmai iespējams līdz 22. martam. Plašāka informācija par jauniešu programmu un pieteikšanos, kā arī konkursa nolikums atrodams festivāla mājaslapā.

Pievieno komentāru

Skolēnu aktivitātes

Uz dzirkstele.lv pilno versiju