Kāpēc svarīgi izvēlēties tulkošanas biroju ar labu reputāciju

Tulkošanas darbi var būt dažādi. Vienam pietiek ar ātru Google tulkotāja rezultātu, citam nepieciešams speciālists, kurš ne tikai pārtulkos tekstu, bet piešķirs tam arī jēgu un juridisko spēku. Kad jums nepieciešams kvalitatīvs tulkošanas risinājums, izvēle nosveras par labu tulkošanas speciālistiem, nevis Google tulkotāja rezultātiem ar apšaubāmu iznākumu. Bet tulkošanas pakalpojumu sniedzēju ir daudz, tāpēc rodas jautājums – kāpēc svarīgi izvēlēties tulkošanas biroju ar labu reputāciju?


Zinoši un pieredzes bagāti speciālisti

Iedomāsimies situāciju, kad no konkrēta dokumenta vai teksta tulkojuma atkarīga visa jūsu uzņēmuma turpmākā darbība, reputācija un rezultāti. Tieši ar šādu apziņu mēs, tulkošanas birojs Tulkot.lv, uztveram ikvienu mums uzticēto uzdevumu. Mūsu speciālisti ķeras pie katra projekta ar lielu atbildības sajūtu, godaprātu un īpašu attieksmi. Tulkojumu birojs Tulkot.lv ir vieta, kur satiekas lieliski un profesionāli projektu vadītāji, zinoši tulkotāji un klienti, kam nepieciešams kvalitatīvs rezultāts. Mēs katram klientam piemeklēsim labākos risinājumus gan tekstu, gan mutisko tulkojumu gadījumos. Tulkojumu birojs Tulkot.lv garantē, ka projektam tiks piemeklēts tulks, kurš orientējas nozarē un profesionāli pārtulkos kā biznesa pārrunas, prezentācijas un telefona sarunas, tā tiesas sēdes vai intervijas. Un, protams, dokumentus, kuriem varam nodrošināt arī notariālu apstiprinājumu vai biroja garantiju par tulkojuma atbilstību. Pielāgojoties mūsu klientiem, piedāvājam sadarbību, izmantojot dažādas platformas kā Zoom, Skype, Google Hangouts un citas.


Īstie risinājumi jūsu uzņēmumam

Vēl viens iemesls, kāpēc izvēlēties tulkošanas biroju ar labu reputāciju, ir kvalitatīvu pakalpojumu dažādība. Tulkojumu biroja Tulkot.lv pakalpojumu klāstā atradīsiet gan tekstu rakstiskus, gan mutiskus, gan notariāli apstiprinātus tulkojumus. Kā arī tiem, kuri vēlas ne tikai teksta tulkojumu, bet arī apgūt jaunas prasmes, piedāvājam valodu skolu “Valodu Kursi Tev”. Veidojam individuālas nodarbības un meistarklases, kā arī, ātrākam rezultātam, intensīvos kursus. Bērniem piemērotas būs angļu valodas nodarbības “Wow!English”, bet ārzemniekiem – latviešu valodas kursi.


Ietaupiet laiku un resursus – izvēlieties tulkojumu biroju Tulkot.lv. Biroju, kas ne tikai veic tulkojumus, bet spodrina savu reputāciju nevis ar vārdiem, bet ar darbiem. 

Reklāmraksti

Uz dzirkstele.lv pilno versiju