VIDEO: Stāķu parkā veido mozaīkā izliktu atpūtas vietu

Stradu pagasts mājaslapā informē, ka no 1.jūlija līdz 30. augustam Stāķu parkā tiks realizēts projekts “Mākslu parkam”, projekta realizētāji ir Stāķu parka aktīvisti. Šis projekts tiek realizēts,  piedaloties biedrības “Sateka” mazo projektu konkursā 2019 „Paaudze paaudzē!”, ar biedrības “Sateka” un Gulbenes novada Stradu pagasta pārvaldes līdzdalību un atbalstu.

Projekta vadītāji ir Alise Rubene – Dūne un Arvis Rubenis.

Projekta mērķis ir attīstīt Stāķu parku, kā funkcionālu, unikālu un vizuāli skaistu vietu atpūtai. Galvenie pasākumi būs betona mēbeļu un citu elementu izgatavošana un apstrāde ar flīzēm un traukiem mozaīkas tehnikā. Ar lielu prieku atkal Latvijā sagaidīsim mākslinieci Lindu Riņķi, kas padarīs mēbeles un vides objektus krāšņus un apstrādās ar flīzēm un traukiem mozaīkas tehnikā. Betona mēbeles un elementus izgatavos Arvis Rubenis. 

Projektā aicināti iesaistīties dažādu vecumu interesenti, kas vēlas palīdzēt betona mēbeļu izgatavošanā un apstrādes procesā, iemācīties jaunas prasmes un piedalīties unikālā pasākumā. Interesenti var sazināties ar Alisi Rubeni – Dūni (26484322).

Stradu pagasts facebook.com publicējis LTV Ziņu dienesta veidotu sižetu "Stāķu parkā top mozaīka atpūtai".

"Ar vienu mozaīkā izliktu pieturu Šķieneros un iegūto sabiedrisko mediju balvu – Kilogramu kultūras – viņiem ir par maz! Māksliniece Linda Riņķe ar draugiem šovasar Gulbenes pusē Stāķu parkā nu veido mozaīkā izliktu atpūtas vietu – dīvānus un šaha galdu! Tie noteikti kļūs par kārtējo apliecinājumu tam, cik sakopta kļūst vide, ja tai palīgā nāk apkaimes ļaudis!"

Stradu pagasts aicina: "Ja Tev mājās stāv liekas krāsainas sienas flīzes un, ja vēlies iesaistīties projektā “Mākslu parkam”, tad droši ved flīzes uz Stāķu parku! Būsim ļoti pateicīgi un gaidīsim košas un krāsainas flīzes (baltas mums ir pietiekami). Jautājumu gadījumā sazinies ar Alisi(26484322)."

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide

Uz dzirkstele.lv pilno versiju