Ralfs: "Tiešām sajutos novērtēts!" 11

Piektdienas vakars Stāmerienā bija īpašs, jo pie Stāmerienas pils notika grupas “Tranzīts” 25 gadu dzimšanas dienas ballīte. Ikviens, kas tur bija, varēja pārliecināties, cik daudz ir to cilvēku, kuriem sirdī tuva “Tranzīta” mūzika. Jubilejas koncerts izvērtās īpaši sirsnīgs, jo skatītāji atbalstīja “Tranzītu”, dziedot līdzi un aplaudējot katras dziesmas laikā.
Šis pasākums bija īpašs arī ar to, ka grupas “Tranzīts” solists Ralfs Rubenis pagājušajā nedēļā svinēja savu 50.dzimšanas dienu.
Ralfs “Dzirkstelei” stāsta, ka pasākumu apmeklēja vairāk nekā tūkstotis cilvēku. Viņš uzsver, ka šie nebija Pilsētas svētki vai kaut kas tamlīdzīgs, bet, redzot pa Stāmerienas pils logu cilvēku rindu, kas veidojās pie ieejas, lai tiktu pasākumā, Ralfs piedzīvojis patīkami pozitīvu šoku. “Tiešām sajutos novērtēts,” atzīst mūziķis. 
Viņš arī piebilst, ka arī pirms pasākuma, kad tika lūgts atbalsts tā organizēšanā, visi bija atsaucīgi un pretimnākoši.
Ralfs stāsta, ka mākslinieki – atjaunotā “100.Debija”, “Bruģis”, DJ Roberts Lejasmeijers – bija pozitīvi pārsteigti, jo piektdienas vakars izvērsās par negaidīti labu pasākumu.
Savukārt par sevi Ralfs saka: “Manis ir tik, cik ir. Tā diena bija stress. Biju satraucies. Bet viss bija skaisti!”
“Dzirkstele” arī filmēja koncerta norisi un video ievietoja “facebook” “Dzirksteles” profilā. Skatījums tiem bija ļoti liels. Cilvēki arī sirsnīgi komentēja: “Ralf, mēs mīlam tevi!” Tautietis no ārzemēm rakstīja: “Tiešām, paldies, par iespēju kaut drusku pabūt šajā foršajā ballītē no tāluma.” Vēl kāds cits: “Paldies, par svētkiem! “Tranzīts” ir man favorīts jau no pašas bērnības, kad man bija tikai 10 gadi!”
Ralfs stāsta, ka pēc koncerta, skatoties pasākuma fotogrāfijas, pamanījis tajās savus ilggadējos fanus. Un viņš to novērtē! Pasākuma apmeklētāji otrā dienā Ralfam rakstījuši, ka vēl joprojām ir koncerta iespaidu varā. Un to uzzināt viņam ir bijis patīkami! Tas esot bijis liels notikums, kuram izvēlēta īpaša vieta - pils, ezers, saulriets, pateicīgi laika apstākļi. Un tas viss kopā radīja patīkamu pārdzīvojumu. “Viss lieliski sakrita. Sajutu, ka cilvēki bija nākuši uz šo pasākumu kā uz notikumu. Viņi bija tādi kā es – atturīgi, bet atbalstoši. Pēc koncerta neesmu saņēmis nevienu sliktu atsauksmi. Viss bija super,” atzīst Ralfs.
Viņš smaidot saka, ka ir cilvēki, kas pēc pieciem gadiem jau plāno “Tranzīta” 30.jubilejas ballīti. “Bet es baidos, vai to, kas notika piektdien, ir iespējams vispār atkārtot! Bija ļoti forši!” uzsver Ralfs.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Es

????????

pirms 10 mēnešiem, 2020.08.18 18:19

Saimnieksa

Varbūt kā klauns jūties novērtēts gan,

pirms 10 mēnešiem, 2020.08.18 22:13

Anniņa

Mākslinieki-pārāk skaļi teikts.Muzikanti-tas būtu pareizi.

pirms 10 mēnešiem, 2020.08.19 08:17

!

Koncis noteikti foršs, cilvēku daudz, nostaļģija. Apskatīju Jānis Pastars Foto ievietotos koncerta attēlus facebook.com. Nu skaisti. Un vēl skaistāk, ka jau vienā no pirmajiem foto redzams vīrietis (laikam pilda apsarga f-jas), kurš vēl nedēļu pirms tam atpūties Spānijā! Labākā vieta pašizolācijai, atgriežoties no zemes ar otro augstāko saslimstības rādītāju! Šis ir vislabākais piemērs tam, kā policija kontrolē tos, kam jāatrodas pašizolācijā. Lai visiem koncerta apmeklētājiem laba veselība!

pirms 10 mēnešiem, 2020.08.19 08:59

Es

Vienä vārdä sakot, izaicinoš neprāts pandėmijas laikä

pirms 10 mēnešiem, 2020.08.19 09:33

Raitis G

Jūs cilvēki esat drausmīgi, malacis Ralf tātik turpināt!!!

pirms 10 mēnešiem, 2020.08.19 10:32

es...

Šitik šķībs dziedājums no Ralfa sen nebija dzirdēts. Aizej pamācies pie vokālā pedagoga, lai uz 30.jubilejas ballīti vari nodziedāt dauda maz tīri.

pirms 10 mēnešiem, 2020.08.19 11:59

Paldies

Jauks mūziķis Ralfs, un mūsu pilsētai ir liels gods, ka mums ir tik jauki talantīgi cilvēki novadā !!! Paldies un ,lai turpmāk viss izdodas.!!!

pirms 10 mēnešiem, 2020.08.19 12:50

xxx

Šķībi dziedāja visi dziedātāji, bet tas šo vakaru nepadarīja sliktu. Pasākums viss bij ok. Tiem īgnajiem, kam varbūt nepatīk kāds dziedātājs rakstura pēc, labāk nekomentējiet, ja nav kur savu žulti likt..... Vairāk problēmas radīja pārdzērusies publika, kas medza sturmet citus ar savu miesasbuvi, vai jaunieši pardzerušies( gan meitenes, gan zēni), neaudzinati jauniesi, kuriem ta vien gribas tizli izkliegties. Jaunieši kuri nezin savu roku garumu, neredz blakus esošos cilvekus. Un mīļie vscāki, ja Jūs lietojat alkoholu, tad atstājist bērnus mājās pie aukles vai vecvecākiem, jo ir nožēlojami, ka bērni tiek atstāti malā un vecāki briesmīgi uzvedās.

pirms 10 mēnešiem, 2020.08.19 14:50

Paldies

Mūsu kompānijai ļoti patika pasākums. Izdziedājāmies un izdejojāmies, super.

pirms 10 mēnešiem, 2020.08.19 16:08

Agni Ja

Pārsteidzoši un patīkami, kad mans Facebook ierakstītais komentārs ievietots rakstā!

pirms 10 mēnešiem, 2020.08.20 20:29

Kultūra un izklaide

Uz dzirkstele.lv pilno versiju