Koncerts “Pieci elementi” Alūksnē pārcelts mākslinieka slimības dēļ

Diemžēl saistībā ar šorīt saņemtu pozitīvu Covid-19 testu vienam no koncerta māksliniekiem, tiek PĀRCELTS šodien, 23.oktobrī, plānotais "Melo-M" un Dināras Rudānes koncerts Alūksnē! Alūksnes Kultūras centrs "Facebook" informē, ka koncerts pārcelts uz 2021.gada 17.aprīli pulksten 19.00.Iegādātās biļetes būs derīgas uz koncerta jauno datumu, bet ir iespējama arī biļešu atgriezšana no otrdienas, 27.oktobra.Mākslinieki no sirds atvainojās visiem savas mūzikas cienītājiem, kuri biļetes jau bija iegādājušies un cer uz jūsu sapratni. Diemžēl šobrīd esošā situācija mēdz būt neprognozējama, mums atliek tikai tai pielāgoties. Piektdien, 23.oktobrī, pulksten 18.30 Alūksnes Kultūras centra Lielajā zālē bija paredzēta grupas “Melo-M” un Dināras Rudānes koncertprogramma “Pieci elementi”!
Čellu trio “Melo-M” sadarbībā ar plaši pazīstamo dziedātāju Dināru Rudāni izveidojis jaunu, aizraujošu un muzikāli daudzveidīgu koncertprogrammu “Pieci elementi”, piedāvājot dažādu žanru un noskaņu skaņdarbus trīs čellu un solistes izpildījumā.
Koncertprogrammas nosaukums “Pieci elementi” nav nejaušība, jo tajā valda piecas dažādas mūzikas noskaņas – gan akadēmiskā mūzika, gan roks un popmūzika, gan latviešu autoru dziesmas un jūtamas arī atsauces uz tautas jeb pasaules mūziku.
Tāpat koncertos kā pieci elementi uz skatuves darbojas pieci mūziķi – “Melo-M” čellisti Kārlis Auzāns, Miķelis Dobičins un Jānis Pauls, soliste Dināra Rudāne un sitaminstrumentālists Miķelis Vīte.
Koncertprogrammas nosaukums nevilšus saistīts arī ar kādu īpašu muzikālu pārsteigumu – solistes un “Melo-M” sadarbībā iestudēts skaņdarbs “Dīvas deja”, kas plašāk pazīstams no filmas “Piektais elements” un izceļas ar īpašu vokālo sarežģītību.
Citu programmas skaņdarbu klāstā ir gan grupas “Queen” dziesma “Who Wants To Live Forever”, gan roka himna “Smoke On The Water”, Enijas Lenoksas savulaik dziedātā “Sweet Dreams”, kā arī Volfganga Amadeja Mocarta Nakts karalienes ārija no operas “Burvju flauta”, Raimonda Paula “Dāvāja Māriņa” un daudzi citi skaņdarbi.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide

Uz dzirkstele.lv pilno versiju