Horoskops 8. - 14. oktobris

Auns ◆ Patīkami piedzīvojumi nedēļas nogalē ļaus atvilkt elpu. Attiecībās ar mīļoto cilvēku centies ieklausīties viņa viedoklī un vērtīgajos ieteikumos. Neskrien notikumiem pa priekšu!

Vērsis ◆ Nozīmīgs pavērsiens profesionālajā jomā mudinās ar vēl lielāku sparu uzkāpt kalna virsotnē. Izvērtē rūpīgi, vai sadarbības partneris ir patiešām uzticams un tavā darbības jomā iederīgs!

Dvīņi ◆ Brīvdienās priecīgi notikumi radīs atskārsmi, ka viss ir tieši tā, kā tam ir jābūt. Darbavietā tiksi pie jauniem pienākumiem. Paļaujies tikai uz savām prasmēm un zināšanām!

Vēzis ◆ Nedēļas nogalē skaisti mirkļi kopā ar mīļoto cilvēku. Darbavietā atzinīgi tiks novērtētas tavas prasmes un meistarība. Tiks apsvēra doma par došanos atvaļinājuma braucienā.

Lauva ◆ Darbu apjoms šonedēļ var būt tik liels, ka darbavieta būs kā otrās mājas. Tiks atrisinātas saspīlētās attiecības ar priekšniecību. Nedēļas vidū tiks iegūtas vērtīgas zināšanas.

Jaunava ◆ Brīvdienās izvairies no domstarpībām ar ģimenes locekļiem. Tiks saņemts interesants piedāvājums, kas atvieglos spraigo ikdienu. Labas ziņas no kāda tālāka radinieka. Izvērtē katru piedāvājumu!

Svari ◆ Panākumi profesionālajā jomā ļaus palūkoties tālāk. Romantiskajās attiecībās privātīpašnieciskuma un greizsirdības tendences var sagraut to, kas pašam ir ļoti svarīgs.

Skorpions ◆ Nedēļas nogalē neliels brauciens atpūtinās prātu no spraigās darba nedēļas. Atļaušanās palutināt sevi ar kādu vērtīgu pirkumu radīs prieku. Partnerattiecībās izvairies no aizskarošām piezīmēm!

Strēlnieks ◆ Ienesīgs piedāvājums no sadarbības partnera puses mudinās neatlikt uz vēlāku to, ko var paveikt jau tagad. Rūpīgāk tiks izvērtēts, kā brīvo laiku pavadīt pēc iespējas lietderīgāk.

Mežāzis ◆ Nedēļas nogalē saņemtais piedāvājums ļaus izvērtēt prioritātes. Vairāk laika vēlēsies pavadīt kopā ar ģimeni. Pozitīvi pavērsieni darbavietā ļaus uzelpot daudz mierīgāk.

Ūdensvīrs ◆ Vērtīgs piedāvājums no priekšniecības puses mudinās mainīt ierasto darba kārtību. Manāmi uzlabosies finansiālā situācija. Attiecībās ar līdzcilvēkiem esi iecietīgāks un nedaudz saprotošāks!

Zivis ◆ Brīvdienās pacilājošas izjūtas kopā ar mīļoto cilvēku. Saņemtais piedāvājums profesionālajā jomā ļaus piepildīt vienu no sapņiem. Ieklausies intuīcijā! Arī neiespējamais reiz var būt iespējams!

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide

Uz dzirkstele.lv pilno versiju