Horoskops 23. - 29 jūlijs

Auns ◆ Brīvdienās negaidīta apciemojuma dēļ var nākties pārplānot darbu grafiku. Manāmi uzlabojumi materiālajā jomā ļaus piepildīt sapni par mācībām vai ceļojumu.

Vērsis ◆ Darbavietā piedāvājums būs kā vērtīgs izaicinājums, kas ļaus apgūt noderīgas prasmes. Atceries, ka tam, kurš vairāk velk, tam arī vairāk krauj!

Dvīņi ◆ Vērtīga satikšanās nedēļas nogalē rosinās uz atklāsmēm partnerattiecībās. Daudzās domas par savu profesionālo darbību var vēl vairāk uzvilkt jau tā tramīgo prātu.

Vēzis ◆ Kopā būšana ar pašiem tuvākajiem radīs laimes sajūtu. Panākumi profesionālajā darbībā ļaus saprast, ka esi savā vietā. Nepalaid garām vērtīgu darījumu!

Lauva ◆ Brīvdienās saviesīgie pasākumi var radīt arī nelielu nogurumu. Prasme darīt un apvienot vairākus darbus vienā laikā būs tava šīs nedēļas augstākā prasme!

Jaunava ◆ Neplānoti finansiāli izdevumi nedēļas nogalē mudinās izvērtēt katru pirkumu. Nedēļas vidū var tikt apmeklēts kāds vērtīgs pasākums. Harmoniskākas kļūs attiecības ar mīļoto.

Svari ◆ Brīvdienās var nākties čakli pastrādāt, lai paveiktu visus iekrājušos darbus. Nopietnāk pievērsīsies iesāktā projekta pilnveidei. Zīmīgs pavērsiens romantiskajās attiecībās.

Skorpions ◆ Tiks augstu novērtētas tavas prasmes profesionālajā jomā. Uzlabosies attiecības ar priekšniecību. Tiks apsvērta doma par došanos tālākā ceļojumā.

Strēlnieks ◆ Brīvdienās sarežģījušās attiecības ar draugiem izgaismos, kas ir draudzība. Darbavietā augstā pienākumu apziņa liks pastrādāt vairāk. Palutini sevi ar kādu vērtīgu pirkumu!

Mežāzis ◆ Aktuāli kļūs jautājumi par sevis pilnveidi un profesionalitātes izkopšanu. Darījumu attiecībās esi vērīgs un nepalaid garām kādu nozīmīgu, grūti pamanāmu niansi!

Ūdensvīrs ◆ Veiksmīgi atrisināsies finansiālā situācija ar biznesa partneri. Svarīga saruna ar priekšniecību var dot kādu nozīmīgāku amatu. Īstais laiks pilnveidoties profesionālajā darbībā.

Zivis ◆ Brīvdienas būs patīkamu piedzīvojumu pilnas un radīs prieku. Darba apjoms var kļūt tik liels, ka var pat nepietikt laika paveikt visu. Manāmi uzlabosies finansiālā situācija.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide

Uz dzirkstele.lv pilno versiju