Horoskops 22. – 28. oktobris

Auns ◆ Jaukiem notikumiem piepildītas brīvdienas ļaus priecāties par iegūtajām vērtībām. Attiecībās ar līdzcilvēkiem centies saglabāt vēsu prātu un izvairies un skaļākām vārdu apmaiņām.

Vērsis ◆ Darba vietā var nākties saskarties ar sarežģītu situāciju, kā rezultātā tiks pieņemts nozīmīgs lēmums. Rūpīgāk tiks piedomāts pie sava turpmākā karjeras virziena pilnveidošanas.

Dvīņi ◆ Brīvdienās saņemtais piedāvājums ļaus izvērtēt savas prioritātes. Vairāk laika tiks veltīts izglītojošām nodarbībām un sevis pilnveidošanai. Atļaujies sevi palutināt ar kāju jauku pirkumu.

Vēzis ◆ Zīmīgi pavērsieni tavā profesionālajā jomā ļaus pacelties augstāk pa karjeras kāpnēm. Manāmi uzlabosies finansiālā situācija, kas radīs lielāku drošības un stabilitātes izjūtu. Notici savām prasmēm!

Lauva ◆ Labas ziņas tiks saņemtas no sadarbības partnera. Tavas idejas tiks atbalstītas un pavirzītas straujākiem soļiem un priekšu. Nedēļas vidū izvairies no nesaskaņām ar kādu no ģimenes locekļiem.

Jaunava ◆ Brīvdienās gūtās emocijas kāda pasākuma laikā sniegs lādiņu visai turpmākai nedēļai. Darba vietā veiksmīgi tiksi gala ar sarežģīto uzdevumu. Tiks apsvērta doma uzsākt mācības.

Svari ◆ Domas par kādu tālāku atvaļinājuma braucienu var kļūt par realitāti. Prātu nodarbinās partnerattiecību jautājums. Darba vietā var nākties risināt jautājumus, kas saistīti ar darba kvalitāti un profesionalitāti.

Skorpions ◆ Nedēļas nogalē saviesīgs pasākums prasīs no tevis diezgan daudz enerģijas. Jauniepazītie draugi kļūs par labiem darījumu partneriem nākotnē.

Strēlnieks ◆ Jauns piedzīvojumu virpulis sakustinās tavas emocijas. Izkristalizēsies mērķi, kurus vēlēsies piepildīt pēc iespējas ātrāk. Tiks saņemtas labas ziņas.

Mežāzis ◆ Brīvdienās jauki tiks piedzīvots laiks ar pašiem tuvākajiem. Gandarījuma sajūta tiks gūta par izdevušos projektu darba vietā. 

Ūdensvīrs ◆ Ar jaunu enerģijas lādiņu ķersies klāt saviem jaunajiem pienākumiem. Atzinība tiks gūta no priekšniecības puses, kas motivēs uz vēl lielākiem sasniegumiem.

Zivis ◆ Nedēļas nogalē harmoniskākas attiecības ar mīļoto cilvēku ļaus piedzīvot vēl nebijušus sajūtu mirkļus. Profesionālajā jomā tiks saņemts piedāvājums, kas ļaus uzlabot tavu finansiālo situāciju.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide

Uz dzirkstele.lv pilno versiju