Horoskops 21. – 27. augusts

Auns ◆ Būšana uzmanības centrā var nedaudz nogurdināt. Neatsaki palīdzību draugam, kurš ir nonācis neapskaužamā situācijā. Vairāk enerģijas tiks veltīts tam, lai gūtu stabilāku materiālo situāciju.
Vērsis ◆ Brīvdienās apmeklējot pasākumu, tiks rastas atbildes uz sasāpējušiem jautājumiem. Uzjundītās pagātnes atmiņas var traucēt ikdienas darbos. Raizes var sagādāt kāds no tuviniekiem.
Dvīņi ◆ Vilšanās devu var sagādāt cilvēki, kuriem esat uzticējies pilnībā. Pārmaiņas vērtību sistēmā mudinās rīkoties sev neraksturīgi. Brīnišķīga satikšanās mudinās pievērsties kādam projektam.
Vēzis ◆ Tiekšanās pēc neiespējamā ļaus saprast, ka patiesībā tas nemaz nav vajadzīgs. Veiksmīgs darījums ļaus piepildīt kādu no materiālajām vēlmēm.
Lauva ◆ Vēlme pabūt vienatnē un sakārtot savas domas izvirzīsies priekšplānā. Attiecībās ar ģimenes locekļiem izvairies no otru aizskarošām piezīmēm. 
Jaunava ◆ Jaunus spēkus gūsi, piedaloties kādā pasākumā. Prātu nodarbinās domas par izmaiņām darba vietā. Centies būt pirmais, kurš nogludina visas nesaskaņas.
Svari ◆ Partnerattiecībās uzvilktā gaisotne izkristalizēs to, ko patiesi tu vēlies. Attiecībās ar kolēģiem var rasties pārpratumi. Gandarījuma sajūta tiks gūta, paveicot kādu projektu.
Skorpions ◆ Ražīgs laiks darba vietā ļaus paveikt plānoto. Darba devējs var uzdot papildu pienākumus, ar kuriem veiksmīgi tiksi galā. Attiecībās ar mīļoto cilvēku valdīs savstarpēja cieņa.
Strēlnieks ◆ Prātu nodarbinās ar izglītību saistītie jautājumi. Darba vietā tiks gūta atzinība par ieguldītajām pūlēm aktuālās situācijas atrisināšanā. Gaidāmi papildu ienākumi.
Mežāzis ◆ Aktuāli kļūs ar dzīves vietu saistītie jautājumi. Spēcīgāka kļūs vēlme mainīt ierasto ikdienas ritējumu. Izvairies no domstarpībām ar kolēģiem.
Ūdensvīrs ◆ Tiks ieviesta skaidrība jautājumos, kas saistīti ar turpmāko profesionālo darbību. Nostabilizēsies finansiālā situācija. Ar mīļoto cilvēku var nākties risināt kādus pagātnes jautājumus.
Zivis ◆ Vairāk laika un enerģijas tiks veltīts sev. Tiks izdarīta nozīmīga izvēle partnerattiecību jautājumā. Darba vietā veiksmīgi tiksi galā ar saviem jaunajiem pienākumiem.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide

Uz dzirkstele.lv pilno versiju