Horoskops 17. – 23. septembris

Auns ◆ Brīvdienās patīkamas sarunas ar kādu draugu. Tiks izdarīta nozīmīga izvēle saistībā ar biznesa darījumu. Patīkamas vēstis no ārvalstīm. Rūpīgi izvērtē situāciju!

Vērsis ◆ Profesionālajā jomā viss ritēs ierasto gaitu, taču vēlēsies jaunus izaicinājumus. Tiks saņemts kāds vilinošs un peļņu nesošs piedāvājums, kas var pavērt plašākas iespējas nākotnē.

Dvīņi ◆ Iecerētais mērķis tiks sasniegts ātrāk nekā plānots. Papildinot zināšanu klāstu, atvērsies jauna lappuse raibajā ikdienā. Vairāk uzmanības tiks veltīts dzīves telpas labiekārtošanai.

Vēzis ◆ Brīvdienās tiksi pie papildu ienākumiem, kas izlīdzinās sīkos robiņus budžetā. Partnerattiecībās tiks nogludinātas visas līdzšinējās domstarpības. Velti laiku kopā būšanas mirkļiem!

Lauva ◆ Ievērības cienīgi panākumi profesionālajā darbībā ļaus pakāpties tuvāk virsotnei. Attiecībās ar līdzcilvēkiem uzklausi viņu viedokli! Svarīgu lēmumu pieņemšanā paļaujies tikai uz sevi!

Jaunava ◆ Vērtīgs padoms no kāda nozīmīga cilvēka būs zelta vērts. Taps skaidrs, kā rīkoties situācijā, kad netiek spēlēts pēc taviem noteikumiem. Labas ziņas no ilggadējā darījumu partnera.

Svari ◆ Nedēļas nogalē mīļotā cilvēka sirsnība novērsīs visas raizes par sarežģījušos situāciju darbavietā. Taps skaidrs tavs turpmākais ceļa virziens. Ieklausies savā intuīcijā!

Skorpions ◆ Patīkamas izjūtas kādu kultūras pasākumu gaidot. Tiks rastas atbildes uz tev aktuāliem jautājumiem saistībā ar dzīvesvietu. Pārsteidzošas vēstis no kāda sena drauga.

Strēlnieks ◆ Daudz komplimentu saņemsi vai ik uz soļa. Arī pelnīta atzinība darbavietā motivēs uz augstākiem sasniegumiem. Izrunājiet  ar mīļoto cilvēku visus neskaidros jautājumus!

Mežāzis ◆ Zīmīgs pavērsiens profesionālajā jomā ļaus paraudzīties uz situāciju no jauna skatpunkta. Uzlabosies attiecības ar priekšniecību. Drosmīgāk izmantosi sava amata priekšrocības.

Ūdensvīrs ◆ Brīvdienās atzinība par profesionalitāti sasniegs augstus rādītājus darbavietā. Var tikt saņemts piedāvājums doties tālākā darba komandējumā. Partnerattiecībās ļaujies notikumu gaitai!

Zivis ◆ Vērtīgas zināšanas kāda pasākuma laikā. Nogludinātas nesaskaņas ar senu draugu ļaus uzelpot  vieglāk. Attiecībās ar mīļoto cilvēku neiespringsti uz sīkumiem un ļaujies sajūtām!

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide

Uz dzirkstele.lv pilno versiju