Horoskops 17. – 23. aprīlis

Auns ◆ Pozitīvu sajūtu pārņemts, metīsies klāt pie mājas darbiem. Tiks apsvērta doma par dzīves telpas pilnveidi. Attiecībās ar līdzcilvēkiem izvairies no sīkiem kašķiem!
Vērsis ◆ Patīkami pavērsieni darbavietā. Nedēļas vidū vērtīgs pirkums iepriecinās ar tā praktisko lietderību. Pozitīvu pārsteigumu sagādās kāds tuvs draugs.
Dvīņi ◆ Neveikli pārpratumi komunikācijā ļaus pasmaidīt par sevi. Jaunās zināšanas pavērs jaunu ceļu  profesionālajā darbībā. Paļaujies tikai uz sevi! Iepriecini sevi ar kādu pirkumu!
Vēzis ◆ Brīvdienās veiksmīgi tiksi galā ar darbiem, kuri ir sakrājušies. Svarīgas ziņas saistībā ar gaidāmo projektu. Komunicējot ar kolēģiem, pievērs uzmanību informācijai!
Lauva ◆ Gandarījums par paveikto būs lielāks nekā finansiālais ieguvums. Attiecībās ar ģimenes locekļiem izvairies no sīkām nesaskaņām! Tiks apsvērta doma par jaunu hobiju.
Jaunava ◆ Brīvdienās domāsi par dzīves telpas pilnveidi. Iegūtās zināšanas būs brīnišķīgs pavediens turpmākajā profesionālajā darbībā. Uzlabosies attiecības ar ģimeni.
Svari ◆ Izvērtējot pieredzi, vērtīgāki kļūs turpmākas darbības rezultāti. Attiecībās ar mīļoto cilvēku esi iejūtīgāks! Velti laiku darbiem, kuri kādu laiku tika atlikti malā!
Skorpions ◆ Brīvdienās var tikt izvērtēta iespēja doties kādā piedzīvojumā. Tiks atrasts laiks hobija pilnveidei. Patīkamas ziņas saistībā ar jauniem darba piedāvājumiem. Velti laiku sev!
Strēlnieks ◆ Labs padoms no nozīmīga cilvēka ļaus sasniegt vēlamo rezultātu. Vairāk uzmanības  velti sadzīviska rakstura jautājumiem! Paraugies uz aktuālo situāciju no gaišās puses!
Mežāzis ◆ Brīvdienas aizritēs tuvāko lokā. Jaunas zināšanas nāks par labu personības izaugsmei. Nedēļas vidū izvairies no pārpratumiem darbavietā!
Ūdensvīrs ◆ Panākumi intelektuālajā darbībā mudinās pievērsties jaunam projektam. Attiecībās ar līdzcilvēkiem neuzņemies pienākumus, kas nav pa spēkam! Priecēs papildu nauda.
Zivis ◆ Jaunas atklāsmes par aktuālo situāciju ļaus samierināties ar to, kas ir. Vērtīgs laiks kopā ar mīļoto cilvēku. Apziņa, ka esi īstajā vietā, dos lielāku stimulu darbā.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide

Uz dzirkstele.lv pilno versiju