Horoskops 16.- 22. oktobris

Auns ◆ Brīvdienās veiksmīgi tiks atgūts tas, kas pirms kāda laika tika šķietami pazaudēts pavisam. Darbavietā tavas prasmes tiks atzinīgi novērtētas. Ļaujies izaicinājumam!
Vērsis ◆ Labs darījums būs kā jaudīgs virzītājspēks uz ieceru realizēšanu. Kāds nozīmīgs cilvēks īstajā laikā pavērs jaunu lappusi tavā dzīvē. Atceries, ka brīnumi notiek, ja tiem tic!
Dvīņi ◆ Tiks gūtas atbildes uz aktuālajiem jautājumiem. Veiksmīgs pirkums nedēļas vidū radīs gandarījumu. Vairāk laika un uzmanības velti saviem mīļajiem!
Vēzis ◆ Pavisam drīz apjautīsi lielāku pārliecību, ka profesionālajā jomā esi amata meistars. Ļaujies jaunai sadarbībai! Manāmi uzlabosies finansiālā situācija.
Lauva ◆ Vairāk rūpju tiks veltīts ģimenei. Prātā nāks neparastas idejas dzīves telpas labiekārtošanai. Tiks atbrīvota vieta jauniem interjera elementiem. Ļaujies pārmaiņām!
Jaunava ◆ Patīkamas pārmaiņas ikdienā ļaus paraudzīties no visgaišākā skatpunkta. Attiecībās ar līdzcilvēkiem esi uzmanīgs, izpaužot slepenu informāciju! Nezaudē modrību!
Svari ◆ Pozitīvas enerģijas piepildīts, ķersies klāt nozīmīgam projektam. Iedvesma būs klātesoša ik mirkli. Ciešākas, mīļākas un sirsnīgākas kļūs attiecības ar mīļoto cilvēku.
Skorpions ◆ Noskaņojums mudinās pievērsties relaksējošai procedūrai. Arī laiks pabūšanai ar sevi būs vērtīgi piedzīvots. Atceries, ka vienmēr ir, par ko priecāties!
Strēlnieks ◆ Tiks apsvērta doma par mācībām. Brīnišķīgas iespējas profesionālajā darbā, atjaunojot sadarbību ar senu darījumu partneri. Priecīgas vēsmas attiecībās. Notici veiksmei!
Mežāzis ◆ Brīvdienās tiks piedzīvotas jaunas sajūtas aktīvā atpūtā. Veiksmīgs biznesa darījums radīs gandarījumu. Partnerattiecībās izvairies no kritizējošām piezīmēm!
Ūdensvīrs ◆ Darba brauciens sniegs vērtīgu pieredzi. Manāmi pieaugs ambīcijas, un taps skaidrs, kā efektīvāk sasniegt mērķus. Izvēlies taisnāko ceļu, un tev izdosies viss, kā iecerēts!
Zivis ◆ Profesionālajā jomā pieaugs popularitāte saistībā ar radošo veikumu. Priecēs atalgojums, kas ļaus materializēt kādu vēlmi. Attiecībās ar mīļoto cilvēku ļaujies sajūtām!

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide

Uz dzirkstele.lv pilno versiju