Horoskopi 24. – 30. jūlijs

Auns ◆ Brīvdienās var nākties pārplānot savu darbu plānu, pateicoties kādam negaidītam pavērsienam. Uzlabojumi materiālajā jomā ļaus piepildīt kādu sapni.  
Vērsis ◆ Darba vietā saņemtais piedāvājums būs kā vērtīgs izaicinājums, kas ļaus apgūt noderīgas prasmes. Labas ziņas no ārvalstu radiem. Patīkamu pārsteigumu sagādās kāds tuvs cilvēks.
Dvīņi ◆ Nozīmīga satikšanās rosinās uz vērtīgām atziņām saistībā ar esošo darbu. Šaubas par savu profesionālo darbību var vēl vairāk uzvilkt jau tā tramīgo prātu. Ieklausies savās sajūtās.
Vēzis ◆ Vērtīgi kopā būšanas mirkļi ar pašiem tuvākajiem piepildīs sirsniņu līdz malām pilnu. Panākumi profesionālajā darbībā ļaus saprast, ka esi savā vietā. Nepalaid garām vērtīgu darījumu.
Lauva ◆ Ar sīkām darīšanām piepildīta ikdiena var radīt noguruma sajūtu. Prasme darīt un apvienot vairākus darbus vienā laikā būs tava šīs nedēļas augstāka prasme. Centies saglabāt vēsu prātu.
Jaunava ◆ Neplānoti naudas tēriņi mudinās izvērtēt katru turpmāko pirkumu. Var tikt dota iespēja apmeklēt kādu vērtīgu pasākumu. Harmoniskākas kļūs attiecības ar mīļoto cilvēku.
Svari ◆ Var nākties čakli pastrādāt, lai paveiktu iekrājušos darbus. Nopietnāk pievērsīsies iesāktā projekta pilnveidošanai. Romantiskajās attiecībās klausi savai sirdij.
Skorpions ◆ Manāmi uzlabosies attiecības ar priekšniecību. Tiks augstu novērtētas tavas prasmes profesionālajā jomā. Tiks apsvērta doma par došanos ceļojumā. 
Strēlnieks ◆ Sarežģījušās attiecības ar draugiem, izgaismos to, kas īsti ir draudzība. Darba vietā augstā pienākumu apziņa liks pastrādāt vairāk nekā tev paredzēts. Palutini sevi ar kādu pirkumu!
Mežāzis ◆ Esi vērīgs darījumu attiecībās un nepalaid garām kādu nozīmīgu niansi. Aktuāli kļūs jautājumi, kas saistīti ar sevis pilnveidošanu.
Ūdensvīrs ◆ Veiksmīgi atrisināsies aktuālā finansiālā situācija. Svarīga saruna ar priekšniecību var dot iespēju tikt pie kāda nozīmīgāka amata.
Zivis ◆ Darba apjoms var kļūt tik liels, ka var pat nepietikt laika, lai paveiktu visu, kas sastājies rindā. Attiecībās ar mīļoto cilvēku sapratīsi, cik vērtīgas un nozīmīgas tās tev ir.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide

Uz dzirkstele.lv pilno versiju