Gulbenē norisināsies pieredzes stāstu vakars

Sestdien, 30.maijā, pulksten 18.00 Gulbenē norisināsies sarunu vakars “Pieredzes stāstu kokteilis”. Par to informē Vidzemes plānošanas reģiona pārstāve Kaiva Upleja. Vakara gaitā būs iespējams dzirdēt divus stāstus: Kristīne Šķendere atklāti stāstīs par savu pieredzi Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV) un Inga Raine dalīsies pieredzē, kuru guva Meksikā.

“Pasākuma formāts ir neformāls un atklāts – veltīts sarunām par pārdzīvojumiem un piedzīvojumiem saistībā ar dzīvi svešumā,” saka Gulbenes novada Izglītības pārvaldes projektu vadītājs un pasākuma organizators Lauris Šķenders.

„Sarunu vakara mērķis ir stiprināt vietējo kopienu un piederības sajūtu, organizējot spilgtāko stāstu sēriju, lai atklātu izaicinājumus, iespējas, problēmsituācijas un risinājumus, atgriežoties Latvijā, Gulbenē uz dzīvi. Gulbenes novada teritorijas bagātību un sociāli ekonomisko vērtību apzinājušies vairāki novadnieki, kuri pavadījuši ārvalstīs kādu savu dzīves daļu un šobrīd jau atgriezušies dzimtenē,“ saka K.Upleja.

Pasākums norisināsies Gulbenē, Skolas ielā 1B. Labu laikapstākļu gadījumā pasākums norisināsies ārā.

Saistībā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem vietu skaits pasākumā ir ierobežots – līdz 25 personām. Pieteikties var pa e-pastu: lauris.skenders@gulbene.lv. Pasākumā tiks nodrošināti dezinfekcijas līdzekļi.

Pasākums tiek organizēts projekta “Remigrācijas sekmēšanas pakalpojumi pašvaldībās” ietvaros, sadarbībā ar Vidzemes plānošanas reģionu.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide

Uz dzirkstele.lv pilno versiju