FOTO un VIDEO: Lizuma koris Otrajos Ziemassvētkos dzied Rīgas Doma baznīcā 2

Lizuma koris Otrajos Ziemassvētkos dziedāja Rīgas Doma baznīcā kopā ar Bauskas jaukto kori "Dzīle" un Baložu jaukto kori "Zemdega". Koria diriģents - Jānis Āboliņš. Solo dziedāja Liena Vaļģe un Emīls Rusovs. Par to informē lizums.lv.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

es

Jā, to kvalitātes augsto latiņu, ko korim ir uzlikusi ilggadēja diriģente Anita Ledaine , koris godam notur!
Prieks! Izbraukti dziesmu svētki Toronto, izskanējis tradicionālais Ziemassvētku koncerts un Rīgas Doms....
Diriģents J.Āboliņš savukārt korim dod savu ilggadējo pieredzi dziedot koros Ave Sol un vīru korī..., un ...., Emīls Rusovs ar savu jaunības deksmi un jaunāko no studenta pieredzes!!! ...vēl Līga Kļaviņa - klavierspēles virtozaure!
Korim ir kur augt!!! Ar solistiem Lienu, Ilonu, Emīlu..., Mairu, Ivetu G....Lai nākamajā gadā jaunas iekarotās virsotnes ! ! !

pirms gada, 2019.12.30 14:34

Skolnieciņš

Šodien ir Ziemassvētki – gada baltākie svētki. Ziemassvētki ir gadskārtu svētki. Ziemassvētki ir svētki par godu ziemai. Tieši Ziemassvētkos ir jāgodina Latvju Dievi, jo Ziemassvētku laiks ir Latvju Dievu laiks. Šajā sniegbaltajā laikā atcerēsimies savas pagāniskās saknes. Savā privātajā mežiņā uz svētakmeņa ziedosim dažādus ēdienus (pa gabaliņam no tā, kas pašiem garšo) par godu Latvju Dieviem. Blakus svētakmenim iedegsim baltu svecīti skaistā trauciņā, lai Latvju Dievi sniegtu mums savu svētību. Pieliekot plaukstu pie koka, lūgsim Latvju Dievus no visas sirds. Vairosim pozitīvo enerģiju kopā, ticēsim Latvju Dieviem. Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes un sentēvu gudrības. Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Visa slava Latvju Dieviem!
Laimīgus Ziemassvētkus vēlot, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Ziemassvētki #24.12.2020. #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #sentēvi #rituāli #saticība #iecietība #labsirdība #prieks

pirms mēneša, 2020.12.25 16:56

Kultūra un izklaide

Uz dzirkstele.lv pilno versiju