Ceļojums ar dzejniekiem Gulbenē

Visi dzejas un ceļotmīļi 13. septembrī pulksten 16.00 aicināti tikties pie Gulbenes novada bibliotēkas, lai jau otro reizi kopā ar dzejniekiem dotos poētiskā pastaigā pa Gulbeni, informē Gulbenes novada bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Baranovska.

Viņa stāsta, ka ceļojumā piedalīsies dzejnieki Tīna Žmuida, Ilmārs Šlāpins, Lauris Veips, Sergejs Timofejevs, Inga Pizāne, Andris Akmentiņš un Lote Vilma Vītiņa, kā arī grupa Nielslens Lielsliens.

"Noslēgumā darbosies brīvais mikrofons, kur ikvienam būs iespēja nolasīt savas dzejas. Pasākuma aptuvenais ilgums 2,5 stundas," piebilst L.Baranovska.

Ideja par šādu Dzejas dienu pasākumu pirms 16 gadiem radusies dzejniecei Ērikai Bērziņai, kura  Projekta Ceļojums ar dzejniekiem ideja ir gaužām vienkārša – dzejnieki, nocelti no sava stikla kalna, kopā ar dzejas mīļotājiem dodas pastaigā [..] un konkrētos punktos, kas atzīmēti kartē, lasa dzeju. Tas ir kopīgs dzejisks piedzīvojums,” par ceļojumu saka E.Bērziņa.

Ceļojums ar dzejniekiem šogad notiks arī Rīgā, 14.septembrī 12.00, kur būs iespēja iepazīt Zolitūdi. Savukārt pērn Ceļojums pirmo reizi notika arī Gulbenē.

Piebilstams, ka pasākumu rīko Gulbenes novada bibliotēka, atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un lokāls “Siltumnīca”.

Dalība bez maksas.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide

Uz dzirkstele.lv pilno versiju