Radio SWH viesojas Gulbenē 1

12.maijā rīta pusē Gulbenes centrālajā skvērā piestāja radio SWH jeb tautā dēvētā “Oranžā rādžiņa” mobilā studija, lai kopā ar Gulbenes novada iedzīvotājiem atzīmētu savu 28. dzimšanas dienu.

Savu 28. dzimšanas dienu radio SWH šogad atzīmē, dodoties Latvijas novadu izziņas tūrē, apciemojot 16 Latvijas pilsētas un novadus, arī Gulbenes novadu, un pietuvinot mūziku saviem klausītājiem.

Četru stundu garumā radio SWH klausītājiem visā Latvijā bija iespējams uzzināt daudz jauna un interesanta par Gulbenes novadu. Radio ētera personības Evija Gulbe un Artis Dvarionas sarunājās ar dažādu jomu pārstāvjiem, lai iepazītos ar notiekošo Gulbenes novada kultūrā, sportā, izglītībā, sabiedrības līdzdalībā un pašvaldības attīstībā. Sarunas noritēja brīvā, nepiespiestā gaisotnē.

Starp studijas visiem bija arī diriģents Uldis Kokars, kurš ar radio pārstāvi Eviju runāja ne tikai par diriģēšanu, bet arī šobrīd aktuālo “murķeļu modi”, sēņu karbonādēm un baraviku lasīšanu.

Basketbola treneris Raimonds Gabrāns pastāstīja, kā tagad pandēmijas apstākļos trenējas jaunā paaudze. Savukārt uz jautājumu, kā saredz Latvijas nākotni basketbola jomā, viņš uzsvēra, ka basketbola tradīcijas ir un būs: “Mums ir labi spēlētāji. Iespējas attīsties ir.” Savukārt radio ētera personība Artis vēlēja “Gulbenes Bukiem” atgriezties 1.divīzijā.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Lai izdodas!!!

pirms mēneša, 2021.05.13 13:43

Foto un video

Uz dzirkstele.lv pilno versiju