Lielā Talka - arī mazajā Līgo pagastā

Lielajā Talkā, kuras sauklis šogad bija “Par zaļu Latviju – katrs atsevišķi, bet visi kopā!”, piedalījās arī iedzīvotāji no novada mazākā pagasta – Līgo.

Labo piemēru pagasta cilvēkiem rādīja arī Līgo un Daukstu pagasta pārvaldes vadītājs Uldis Doņuks. Viņš kopā ar savu ģimeni sakopa apkārtni ap iecerēto īpašo pagasta svinību vietu – Saulgriežu pļaviņu. “Pagasta pārvaldes vadītājs čakli raka arī puķu dobi. To mēs esam sākuši veidot tādā kā vainaga formā. Es uzrakstīju mazo projektu “Satekai”, un šī puķu dobe ir kā daļa no aktivitātēm šajā iesniegtajā projektā. Mums pagasta centrā nu būs sava Saulgriežu pļaviņa, kur svinēsim gan ziemas, gan vasaras saulgriežus,” stāsta Līgo kultūras nama vadītāja Kristīne Bekmane.

Viņa ir priecīga, ka starp čaklajiem strādniekiem talkas dienā bija gan lieli, gan mazi. “Kopā bijām apmēram četrpadsmit aktīvie Līgo pagasta iedzīvotāji. Prieks, ka sakopt apkārtni bija arī ģimene no mūsu teātra dalībniekiem. Vienas citas ģimenes puiši bija īpaši staigājuši gar pagasta ceļa malām un tur savākuši atkritumus,” stāsta K.Bekmane.

Protams, ka pudeles un daudzas citas gar ceļa malām pamestās lietas bija galvenie atradumi šajā talkā. Talcinieki maisus jau bija paņēmuši iepriekš Līgo pagasta pārvaldē un, spītējot laikapstākļiem, paši atrada vietas un darāmos darbus. Kultūras nama vadītāja talkas laikā krāsojusi soliņus pie kultūras nama un stādījusi puķes, lai iedzīvotājiem būtu prieks vasarā. Viņa uzsver, ka mazajā pagastā arī ikdienā visi rūpējas, lai apkārtne ir sakopta un viss ir skaists.


Pievieno komentāru

Foto un video

Uz dzirkstele.lv pilno versiju