Gulbenē draudzības spēlēs futbolā uzvar "Jaunieši plus izpildvara" 3

20.februārī Gulbenes sporta centrā norisinājās draudzības spēles futbolā, kurās piedalījās Gulbenes 2.vidusskolas, Gulbenes novada valsts ģimnāzijas un pagastu jaunieši, kā arī Gulbenes novada domes deputāti un Gulbenes novada pašvaldības izpildvara.

Pasākumu organizēja Gulbenes novada Sporta pārvalde sadarbībā ar biedrību “1st Place”.


1.vietu izcīnīja komanda "Jaunieši plus izpildvara", uzvarot abās spēlēs. Šīs komandas labākais spēlētājs - Ričards Stepanovs. 2.vietā - komanda "Gulbenes 2.vidusskola plus deputāti", kura uzvarēja komandu "GNVĢ plus deputāti", taču zaudēja "Jauniešu plus izpildvaras" komandai. Komandas "Gulbenes 2.vidusskola plus deputāti" labākais spēlētājs Anatolijs Savickis. 3.vietā - komanda "GNVĢ plus deputāti", kuri zaudēja abas spēles. Šajā komandā labākais spēlētājs Krists Sveķis. Kopumā rezultatīvākais spēlētājs bija Gulbenes 2.vidusskolas komandas kapteinis Deniss Ciunelis.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

Fk

Bet gulbenes novada un ziemeļaustrumu spēles jāspēlē Stāķos,jo tak sabojās zāli,Gulbenē,bet sūda deputāti gan drīkst bumboties un viss kārtībā!

pirms 3 mēnešiem, 2020.02.22 17:06

Futbolists

Gulbene unikāla pilsēta, jo galvenajā sporta būvē telpu futbola spēles aizvadīt nedrīkst. Grūti uzreiz iedomāties pilsētu ,kurā ir līdzīga situācija.

pirms 3 mēnešiem, 2020.02.22 18:33

Centis

Nav nekas pret to, ka varu vajag saliedēt ar parasto tautas masu, bet labāk to dariet savādāk.... šitā tizlošanās bija nebaudāma..... vai tad lai atnāk iepriekš uz sporta zāli un pamēģina kā ir uzsist pa bumbu....

pirms 3 mēnešiem, 2020.02.24 11:18

Foto un video

Uz dzirkstele.lv pilno versiju