Citādāks mācību gada noslēgums Gulbenē 5

Lai arī šis noteikti bija citādāks mācību gada noslēgums, bet emocionāli tomēr, šķiet, tāds pats – skolēnu acīs prieks, ka mācības noslēgušās un sācies vasaras brīvlaiks. “Dzirkstele” noskaidroja, ka daļa skolotāju liecības skolēniem veda uz mājām, citi nosūtīja elektroniski, bet vēl daļa tomēr tikās ar savu klašu skolēniem klātienē.

Gulbenes novada valsts ģimnāzijas skolotāja Lienīte Leišavniece pēdējā mācību dienā, ievērojot visus piesardzības pasākumus, bija kopā ar saviem 4.klases skolēniem skolas pagalmā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Mamma

Kas tur citādāks. Pēdējās dienās bariem vien staigā pa skolu. Steidz apdāvināt skolotājus par to,kā vecāki savus bērnus ir mācījuši vairākus mēnešus. Mums bija skolotāji,kas tikai pirmdien atsūtīja darbus un nebija nekāda kontakta. Citi skolotāji strādāja līdz vēlam vakaram pat slimi un raudāja,kā mājas darbi pilnīgi stāv nedarīti. Tieši tāpat šie skolotāji strādāja arī skolā. Kuram kā plkst 14 00, tā klases durvis ciet, neatkarīgi no tā,cik lieli vai mazi bērni,cits nevar vien aiziet mājā un domā,kā bērnam vēl vakarā sešos kaut ko ielies kā ar karotīti,zināšanas. Nezinu, domāju,kā skolotāji nu vienreiz ir inteliģenti cilvēki un būtu jāstrādā samērīgi. Citādi tiešām uz dažu labu skolotāju žēl skatīties, kamēr citam kā tik paklačoties un padzert kafiju. Aicinu domāt par savu veselību,ne par kādu naudu nenopērkama.

pirms mēneša, 2020.06.02 09:28

gulbenietis

kur ir 2,vidusskola?

pirms mēneša, 2020.06.02 10:52

G punkts

MASKAS KAMPAŅA!

pirms mēneša, 2020.06.02 11:17

Ināra indrica

Gribu pateikt milzīgu paldies par skolotāju darbu.ipasi attālinātās mācību laikā.Ari vecākiem liels darbs tika ieguldīts.Ipasi lielu paldies vēlos pateikt mūsu Lienietei Leisavniecei . Tikai ar tavu palīdzību mūsu bērni pabeidza .

pirms mēneša, 2020.06.02 14:05

Es

Bērniem, es domāju, šī satikšanās bija nepieciešama un lietderīga! Paldies, ka Jūs daži skolotāji nenobijāties un sasaucāt bērnus uz mācību gada noslēguma klātienē! Aplausi Jums!!!!

pirms mēneša, 2020.06.03 21:20

Foto un video

Uz dzirkstele.lv pilno versiju